Diet coaching

Diet coaching to kompozycja profesjonalnie zaplanowanych spotkań, podczas których przy moim wsparciu jako dietcoacha zbudujesz świadomość siebie, zespalając wiedzę z zakresu dobrego odżywiania i zdrowego stylu życia z wiedzą o sobie.

Diet coaching to Twoje badanie swoich potrzeb żywieniowych, podczas którego zrodzą się najistotniejsze pytania, które pozwolą Ci na zanalizowanie własnych możliwości i poprowadzą do stworzenia planu odżywiania, jaki będzie zgodny z Tobą.

Diet coaching to proces, który rozwinie Twoją umiejętność podejmowania decyzji i wzmocni Cię na drodze do wyraźnie sformułowanego celu oraz przyniesie radość ze zmian.

Krok po kroku

 

Diet coaching łączy wiedzę o człowieku i o żywności, jest kluczem nie tylko do odchudzania, lecz także do zdrowego stylu życia. Pomaga w zrozumieniu samego siebie – wyjaśnia, dlaczego postępujesz w niekorzystny dla siebie sposób, pomimo że zdajesz sobie sprawę ze szkodliwości takiego działania.

Diet coaching uczy, jak jeść w sposób naturalny i swobodny, tak by jedzenie było przyjemnością i nie wiązało się z poczuciem straty czy wyrzeczenia.

Urszula Mijakoska, twórczyni idei i programu diet coachingu, pierwszy diet coach w Polsce.

W swojej pracy korzystam między innymi z metody diet coachingu wypracowanej przez  Urszulę Mijakoską. Przy okazji gorąco zachęcam Cię do przeczytania książek tej autorki.

Dla kogo jest diet coaching?

Dla „wiecznie” odchudzających się.

Dla tych, którzy jedzeniem próbują przegonić złość, smutek lub nudę.

Dla tych, którzy próbowali już nie jednej diety. Bezskutecznie.

Dla tych, którzy chcieliby usystematyzować swoją wiedzę o żywieniu.

Dla tych, którzy nie jedzą, a połykają.

Dla tych, którzy jedzą byle co, byle jak i byle gdzie.

Dla tych, którzy jedzą za mało warzyw.

Dla tych, którzy jedzą za dużo słodyczy.

I dla innych.

Cennik:

Pierwsze spotkanie 1,30h/ 160 zł

Kolejne spotkania 1h/120zł

Podczas sesji otrzymujesz solidną dawkę pozytywnej energii, wewnętrzne oczyszczenie, odkrycie własnych zasobów, motywację, wsparcie oraz porządną lekcję z zakresu dietetyki.